Find butik

Alle butikker

BabySam Amager
Holmbladsgade 111
2300 København S

96181999
amager@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Esbjerg N
Gl. Vardevej 243
6715 Esbjerg N

75125755
esbjerg@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Field's
Arne Jacobsens Allé 12
2300 København S

73115861
fields@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 20:00
Tirsdag:10:00 - 20:00
Onsdag:10:00 - 20:00
Torsdag:10:00 - 20:00
fredag:10:00 - 20:00
Lørdag:10:00 - 20:00
Søndag:10:00 - 20:00
BabySam Frederiksberg
Falkoner Allé 53
2000 Frederiksberg

38281999
frederiksberg@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Herlev
Herlev Hovedgade 33
2730 Herlev

38891166
herlev@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Herning
Absalonsvej 6B
7400 Herning

97210535
herning@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Hillerød
Slangerupgade 6
3400 Hillerød

48260099
hilleroed@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Hjørring
Frederikshavnsvej 98
9800 Hjørring

98432077
hjoerring@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Holbæk
Stenhusvej 70
4300 Holbæk

59432525
holbaek@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Holstebro
Gartnerivej 42A
7500 Holstebro

97422850
holstebro@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Horsens
Ove Jensens Allé 11 D – 1
8700 Horsens

45961999
horsens@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Kolding
Egtved Allé 3
6000 Kolding

75522644
kolding@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Køge
Støberivej 2
4600 Køge

56641999
koege@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Lyngby
Klampenborgvej 217
2800 Lyngby

45888410
lyngby@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Nykøbing F
Guldborgsundcentret 7
4800 Nykøbing F

54856944
nykoebing@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Næstved
Næstved Megacenter
4700 Næstved

55724140
naestved@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Odense M
Tagtækkervej 8
5230 Odense M

66103051
odense@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Randers
Marsvej 47
8960 Randers

86448900
randers@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Rødovre
Rødovre Centrum stuen
2610 Rødovre

32831999
rcentrum@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Silkeborg
Nørrevænget 1
8600 Silkeborg

86804501
silkeborg@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Snedsted
Hovedgaden 9-13
7752 Snedsted

97934400
snedsted@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 17:30
Tirsdag:10:00 - 17:30
Onsdag:10:00 - 17:30
Torsdag:10:00 - 17:30
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Svendborg
Vestergade 181
5700 Svendborg

62212815
svendborg@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Tilst, Århus
Agerøvej 27 A, Tilst
8381 Mundelstrup

86248687
aarhus@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Tåstrup
Mårkærvej 15D
2630 Taastrup

39431999
taastrup@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Valby
Roskildevej 181
2500 Valby

36301999
valby@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Vejle
Solkilde Allé 5a
7100 Vejle

75857450
vejle@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Viborg
Livøvej 11
8800 Viborg

86601307
viborg@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Viby, Århus
Ringvej Syd 98A
8260 Viby, Århus

87381999
viby@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Østerbro
Østerbrogade 158
2100 København Ø

73115860
oesterbro@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Aalborg C
Østerågade 4
9000 Aalborg C

98137844
aalborg@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
BabySam Aalborg City Syd
Hobrovej 440
9200 Aalborg SV

98382644
aalborgsv@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Århus C
Silkeborgvej 39
8000 Århus C

86752010
aarhusc@babysam.dk
  Vis på kort
Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00