Klik & Hent


Reservér din vare og afhent i butik

Så har du varen samme dag!



​​​​​​​Book en Rådgiver


Få en time med personlig vejledning og rådgivning.


Vi passer på hinanden


Vi gør alt hvad vi kan, for at du kan føle dig tryg, når du handler hos os

Find butik

Alle butikker

BabySam Amager
Holmbladsgade 111
2300 København S

96181999
amager@babysam.dk

Mandag:10:00 - 17:30
Tirsdag:10:00 - 17:30
Onsdag:10:00 - 17:30
Torsdag:10:00 - 17:30
Fredag:10:00 - 17:30
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Esbjerg N
Gl. Vardevej 243
6715 Esbjerg N

75125755
esbjerg@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Field's
Arne Jacobsens Allé 12
2300 København S

73115861
fields@babysam.dk

Mandag:10:00 - 20:00
Tirsdag:10:00 - 20:00
Onsdag:10:00 - 20:00
Torsdag:10:00 - 20:00
Fredag:10:00 - 20:00
Lørdag:10:00 - 20:00
Søndag:10:00 - 20:00
BabySam Frederiksberg
Falkoner Allé 53
2000 Frederiksberg

38281999
frederiksberg@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 14:00
BabySam Herlev
Herlev Hovedgade 33
2730 Herlev

38891166
herlev@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Herning
Absalonsvej 6B
7400 Herning

97210535
herning@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Hillerød
Slotsarkaderne 47
3400 Hillerød

48260099
hilleroed@babysam.dk

Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
Fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Hjørring
Frederikshavnsvej 98
9800 Hjørring

98432077
hjoerring@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Holbæk
Stenhusvej 70
4300 Holbæk

59432525
holbaek@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 14:00
BabySam Holstebro
Nyholmvej 7
7500 Holstebro

97422850
holstebro@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 14:00
BabySam Horsens
Ove Jensens Allé 11 D – 1
8700 Horsens

45961999
horsens@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Kolding
Egtved Allé 9
6000 Kolding

75522644
kolding@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Køge
Støberivej 2
4600 Køge

56641999
koege@babysam.dk

Mandag:10:00 - 17:30
Tirsdag:10:00 - 17:30
Onsdag:10:00 - 17:30
Torsdag:10:00 - 17:30
Fredag:10:00 - 17:30
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Lyngby
Klampenborgvej 217
2800 Lyngby

45888410
lyngby@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Næstved
Næstved Megacenter
4700 Næstved

55724140
naestved@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Odense M
Tagtækkervej 8
5230 Odense M

66103051
odense@babysam.dk

Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
Fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Randers
Marsvej 47
8960 Randers

86448900
randers@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Rødovre
Rødovre Centrum 108, stuen
2610 Rødovre

32831999
rcentrum@babysam.dk

Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
Fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 18:00
Søndag:10:00 - 18:00
BabySam Silkeborg
Nørrevænget 1
8600 Silkeborg

86804501
silkeborg@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 14:00
BabySam Snedsted
Hovedgaden 9-13
7752 Snedsted

97934400
snedsted@babysam.dk

Mandag:10:00 - 17:30
Tirsdag:10:00 - 17:30
Onsdag:10:00 - 17:30
Torsdag:10:00 - 17:30
Fredag:10:00 - 17:30
Lørdag:10:00 - 15:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Sønderborg
Grundtvigs allé 196B
6400 Sønderborg

48221999
soenderborg@babysam.dk

Mandag:10:00 - 17:30
Tirsdag:10:00 - 17:30
Onsdag:10:00 - 17:30
Torsdag:10:00 - 17:30
Fredag:10:00 - 17:30
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 14:00
BabySam Tilst, Århus
Agerøvej 27 A, Tilst
8381 Mundelstrup

86248687
aarhus@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Taastrup
Mårkærvej 15D
2630 Taastrup

39431999
taastrup@babysam.dk

Mandag:10:00 - 19:00
Tirsdag:10:00 - 19:00
Onsdag:10:00 - 19:00
Torsdag:10:00 - 19:00
Fredag:10:00 - 19:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 17:00
BabySam Valby
Roskildevej 181
2500 Valby

36301999
valby@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Vejle
Solkilde Allé 5a
7100 Vejle

75857450
vejle@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Viborg
Holstebrovej 81
8800 Viborg

86601307
viborg@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 15:00
BabySam Viby, Århus
Ringvej Syd 98A
8260 Viby, Århus

87381999
viby@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 17:00
Søndag:10:00 - 16:00
BabySam Østerbro
Østerbrogade 158
2100 København Ø

73115860
oesterbro@babysam.dk

Lukket pga. renovering
BabySam Aalborg City Syd
Hobrovej 440
9200 Aalborg SV

98382644
aalborgsv@babysam.dk

Mandag:10:00 - 18:00
Tirsdag:10:00 - 18:00
Onsdag:10:00 - 18:00
Torsdag:10:00 - 18:00
Fredag:10:00 - 18:00
Lørdag:10:00 - 16:00
Søndag:10:00 - 16:00